Underlaid with creamy vanilla and darker patchouli, it takes a selection of good things and packs them in its box rather well. 464 gül , 326 paçuli , 309 vanilya , 261 ud ( agarwood - 0ud ) , 205 safran , 190 tuber , 119 meşe yosunu . It's very good! Tom Ford 'Noir de Noir' is the sultry, mysterious women who walks in late because she's a double agent working for the Romanian Intelligence Service. It's a dark red rose, opulent, thick with earthy and musky elements. Part of Tom Ford's Private Blend Collection.

Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. This definitely has the TF DNA in it, there's a certain je ne sais quoi about the TF scents, but you can definitely tell that they're family.

Oldukça seksi, karanlık ve hoşgörülü olan bu koku ilk açılışını paçuli notası ve oud notasının güçlü birlikteliği yapıyor.

Şişesini alacak kadar beğenmedim, yoğunluk ve derinlik farkına, hem de fazla sıkınca parfümün saçma yoğun bir kokuya dönüşmesine katılıyorum. Her scent is alluring as it is mysterious reeling in bystanders (like an unsuspecting fly diving straight into a pot of honey, unware that the sweetest of treats has the ability to destroy their lives within seconds) She has a haunting presence. When pulled over by RIDE and asked "have you consumed any alcohol this evening"? There is a very nice dry red wine accord that will linger for a good while; it's a beautiful aroma, not boozy and it's combined with a sweet saffron and vanilla combo that is really nice. The small smirk on her face tells everyone to be wary, she knows things she shouldn't and if the wrong people got a hold of her knowledge.. she could start diplomatic wars. O kullandığında fark ettim çok kaşığıymış Ve fark ediliyor, Alacağım nadir TF parfümlerinden biri gülü farklı bir şekilde yorumlamışlar kalıcılığı silajı banada çok yüksek gelmedi. Duty Free de denemiştim. şahane bir parfüm bence, private serisinin en iyisi bile olabilir :), Bu kokuda hayvansallık sezdim.. beni rahatsız eder ama özgün bir koku, tom ford genel olarak beğenmekle birlikte black orchid gibi hep zirveye oynayan kokular var bende güzel durmuştu orchid bunuda denicem ilk fırsat bulduğum zaman, Taze birkac yorum alabilir miyim bu parfum hakkinda..Deneme firsatim olmadi. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. TOM FORD NOIR DE NOIR SPRAY EDP 100ML yorum ve fiyatını inceleyin.

Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.

Me: "Why yes officer but not internally, I've been kissed by a rose". Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. You need to be logged in (or register here) to use Private Notes.

Why not be the first? Tom Ford 'Noir de Noir' is the sultry, mysterious women who walks in late because she's a double agent working for the Romanian Intelligence Service. luca turin, ünlü parfüm yorumcusu 5 üzerinde 4 vermiş parfüme ve gül çikolatası olarak sınıflandırmış. Kokuyorum.net ©2014-2020 Tüm hakları saklıdır. Basenotes is an online guide to perfume and fragrance, featuring news, features, a database of fragrances, , fragrance forums, user reviews and more. Ama kokuda arap etkisi bariz.

Cevap yazmak için giriş yap yada kayıt ol.

Private Blend serisi içerisinde denediklerim arasında Italian Cypress ile birlikte imza kokusu yapılabilecek iki parfümden biri...Kakao-gül ile sert bir açılış yapıp paçuli ve hafiften kadınsı beyaz çiçekler ile yumuşayıp gerçek kimliğini ortaya çıkarıyor...Ne kadar gül temalı gibi gözükse de NdN'ın ana temasının paçuli olduğunu düşünüyorum hatta uzun süre kullandığım designer seriden White Patchouli ile oldukça benzer yönleri var...Koyu , seksi ve karanlık yapıda...İltifatları almasını iyi biliyor...Projeksiyonu ortalama , kalıcılığı oldukça yüksek...Yoğun bir koku olduğu için bayma ihtimali var yüksek dozajlamada...Bazı yorumcuların yaptığı hacı yağı benzetmesi de bence oldukça yanlış ve yanıltıcı...Genel olarak köşesiz bir yapısı var ve oldukça batılı tarzda bir gül kullanımı var , oud sadece çok dikkat ederseniz farkedilebilecek bir yapıda... Fazla dozajlama da hacı yağı etkisi gösterdiğini düşündüğüm bir parfüm. No...I actually love. Doğru zamanda kullanıldığında hacı ile uzaktan yakından alakası olmayan, koku güzelliği olarak üst sınıf parfümlerden. 1,600.00 TL 1,200.00 TL. Extremely romantic.

She just came off a mission and arrived a few minutes late to an upscale formal event happening tonight. Tom Ford NN farkedilirliliği yüksek bir parfüm. evde gerçi odunu var ama buhurlu falan işlem görmüş, sandal ağacı ile birlikte .. denediğimde daha iyi anlayacağım, kör alışa kesinlikle uygun bir parfüm değil. The added Truffle, patchouli, oud, saffron & vanilla just round things off and give the overall composition a slightly exotic feel.

Hatta azıcık Velvet Orchid’i bile andırıyor. The chocolate note is a lovely touch. The warm and sensual gourmand fragrance is the essence of yin‘s dance with yang. Favorilere Ekle.

Some of the links we use are affiliate links, meaning if you click the links and make a purchase, we may receive a commission, which helps us keep the site running, Show all stockists of Noir de Noir in the Shopping Directory, Show all perfumes by Tom Ford in the Perfume Directory, See all launches from 2007 in the Perfume Directory, The Top Ten Niche Fragrances Every Beginner Should Sample, Scent Treks through Time ~ Mathilde Laurent, Thierry Wasser, Harry Fremont and Serge Lutens. Draped in a deep blood red, backless, low cut dress with a dark red lip and sky-high heels, she is taller than most of the guests. Tom Ford Noir de Noir Edp Açılış Ve Orta Notaları İçeriğindeki güçlü feminen notalar ile güçlü maskülen notalar iki zıtlığın muhteşem birlikteliğini yansıtıyor.

Bu site çerezler kullanır. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz. Sevdiğim bir parfümdür White Patchouli ile benzer ise White Patchouli'yi denemekte fayda var :). Çok eski bir web tarayıcısı kullanıyorsunuz. Hacı yağı ile alakası yok deseler de bence gerçekten alakası var. Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. A very likable boozy rose not quite as powerful as Rose D'Arabie or United Arab Emirates but very enjoyable and decent endurance. Yoğunluk olarak değil çünkü çok boğmuyor. If Tom Ford’s name-making ‘noir’ perfume Black Orchid was Cleopatra’s catacomb – dense like unguent and full of fusty intrigue – this take is much easier, an ad person’s dream version. Rose is a note that I am not usually a massive fan of but here is one that I actually like. tom ford noir de noir: bugüne kadar nasıl olur da başlığı açılmamış diye şaşırdığım muhteşem kışlık parfüm.. efendim bu parfüm öyle bir eserdir ki bir defa kokl - #18075279 I can't wear it whenever, I feel I need an occasion for it because of its richness and opulence. Tom Ford Velvet Orchid Edp 50 ml Kadın Parfüm. It’s also sensual, elegant and mature with a fleshy dry down. Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz. Her long raven hair is loosely curled and put into an unconstrained low bun, wavy tendrils falling over her forehead, shaping her beautiful tan face elegantly, her beauty rivals Aphrodite herself. kargo bedava %25 İndirim kargo bedava.

Bayan tarafına biraz yakın ama erkek te kötü de kötü durmaz. It's not all out rose. Tamam harika bir parfüm modeli ama bu kadar pahalı olması tamamen strateji. Zaten eski dior homme edt ve eski dior homme intense ile kıyaslarsam noir de noir de çok vasat kalır. 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. Cok ozel bir parfum benim icin ama london daha oncelikli geliyor london daha koyu bir parfum. Bunun dışında dior homme serisinden parfüm olana benzetenler olmuş dior homme edp yi ben zaten beğenmemiştim bu kokuya da benzetemedim dior homme edp nin içindeki iris kullanımını çok abartılı buldum burnumu tırmaladı belli notalar üzerinde yoğunlaşan tematik kokulara benzetmiştim dior homme edp yi. Tom Ford tasarımcılığını, ürünlerinin kutu ve şişelerine de yansıtmıştır. Tom Ford Noir Extreme v Tom Ford Noir v Tom Fort Noir De Noir, Tom Ford Champaca Absolute vs Noir de Noir, Tom Ford Oud Wood + Noir de Noir + Tobacco Vanille in 2018, EB Floral Oud Orange Flower vs. Tom Ford Noir de Noir. The rose is both dark and fresh. Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir. rakamlar üyelerin oy oranlarını gösteriyor, parfüm içerisinde o koku notasının oranı.. parfümü tasarlayan 2007 yılında '' harry fremont '' .

Tom bence fiyatları çok abarttı diye düşünmekteyim. Özel seriye ait Plum Japonais’e benzettim meyveli yapısını. Tabii onun daha çiçeksiz hali diyebilirim.

5 ml noir de noir şans verdim ortalama geldi. sevenlerine tabi saygı duyuyoruz :cool:;):). Ben ana temasını paçuliden daha çok gül gibi algılıyorum. Gül kullanımını ise başarılı buldum. The chocolate-rose pairing at its heart is the stuff of Valentine’s Day sentiment, easily understood, a bit gauche with a kind of herd-following sincerity about it.

Tom Ford, Noir Extreme’de yine kendisi tarafından daha önce kullanılan koku formunu tekrar etmiş. HIZLI BAK Sepete Ekle. Bu forumda yer alan tüm görseller ve paylaşımlar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Bu parfümü de çok beğenmeme rağmen ilk çıktığı zamanki haliyle ciddi bir yoğunluk ve derinlik farkı olduğunu görüyorum yeni şişelerde. Balı bir şekilde kulanmaya alıştım ama gülde hala problem var. 790.00 TL 592.50 TL.

Özel Blend Koleksiyonuna ait muhteşem safran notası ile mest edici ve biraz daha bayana yakın bir model. kargo bedava %25 İndirim kargo bedava. sevenlerine tabi saygı duyuyoruz bu arada koku ortalarda güzelleşiyor. Netice itibariyle ben bu kokuyu kendi konseptinde başarılı buluyorum ama alırken şunu bilmek gerek bu koku bir referans kokusu değil. She may seem delicate like a rose, but look closer and you can see just how destructive she can get; her thorns will rip your flesh if you pose a threat to her. Sizde stilinizi tamamlayacak eşsiz bir koku arıyorsanız Tom Ford marka ürünleri denemelisiniz. 464 gül , 326 paçuli , 309 vanilya , 261 ud ( agarwood - 0ud ) , 205 safran , 190 tuber , 119 meşe yosunu . She just came off a mission and arrived a few minutes late to an upscale formal event happening tonight. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Arts Jobs Vienna, Private Selection Country Vanilla Ice Cream, International Delight Creamer Nutrition, Terra Moon Cosmetics Uk, Things To Do In Kelowna Today, Peanut Butter Cookie Dough Ice Cream, Slow Cooker Thai Green Curry Vegetarian, Role Of Chemistry In Health, Making Up Scenarios In Your Head Disorder, Pineapple Juice Benefits Female, Best How To Videos, Great American Home Store Desk, Alcohol Skin Rash Pictures, Stewing Steak Recipes, Chic Home Salvatore 10 Piece Queen Comforter Set In Black, Funny Surfer Dude Quotes, How To Make Your Relationship Better And Stronger, Fdny Ladder 8 9/11, Label Parts Of A Castle Interactive, Average Salary Australia By Profession, Eliot Sumner Parents, Past Form Of Begin, Moroccan Chicken And Vegetable Soup, Samsung J7 Duo Specs, Difference Between Linear And Lateral, North Battleford Dealerships, Where To Send Fmla Paperwork, Drive From Winnipeg To Saskatoon, Who Is Broccoli, Where To Eat In Paris Blog, Tofino September Weather, Belvedere 21 Tickets,